A murit Vanghelie

Se pare, spun surse, că va fi înmormîntat la Bellu. Să sperăm că textul de pe cruce nu va fi după dictarea lui Marean, ca să nu sufere și eternitatea care este.

You May also Like...

Dujmanii-mi poartă pică, că n-au valoarea mea: cititori de la Bank of America!
31 decembrie 2010
Mă lasă rece insulta și calomnia penale
2 mai 2013
Crin Antonescu, contorsionistul politic care-și dă singur șuturi în cur
13 decembrie 2013

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *